Candidatul ideal:

- Studii de specialitate: absolvent(ă) a Facultății de Medicină Umană/ Biologie/ Chimie;
- Specializare în medicină naturistă. Cunoștințe temeinice în terapiile naturiste (Ayurveda, Fitoterapie, Apifitoterapie, Aromoterapie, Gemoterapie, etc);
- Experiența anterioară de minim 2 ani. (Experiența într-un domeniu naturist constituie avantaj);
- Buna cunoastere a pietei medicale din Bucuresti (publica si privata): cabinete, policlinici, spitale;
- Dezvoltarea imaginii Ayurmed prin activități specifice de promovare în domeniul medical;
- Creșterea bazei de date cu medici care recomandă produsele Ayurmed;
- Persoană pozitivă, dinamică, cu un simț al responsabilității crescut;
- Abilități excelente de comunicare, relaționare și organizare;
- Cunoștințe operare PC;
- Permis de conducere categoria B, vechime de minim 3 ani;
- Caracterizat/ă de loialitate, confidențialitate și corectitudine;
- Carismă și prezență agreabilă;
- Permis conducere categoria B.

Atribuții medic medicină naturistă:

- Stabilește întâlniri cu medici cu diferite specialialități în vederea promovării produselor;
- Promovează și menține imaginea companiei și a produselor în cadrul cabinetelor medicale și ale celorlalte unități medicale;
- Distribuie potențialilor clienți (medici) mostre, cataloage, pliante și alte materiale de promovare;
- Participarea la implementarea campaniilor promoționale;
- Colaborează eficient în cadrul echipei pentru îndeplinirea cu succes a obiectivelor;
- Promovează imaginea companiei medicilor și asistenților cu care ia contact;

Ofertă (bonusuri, beneficii):

- Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist și stabil;
- Pachet salarial motivant;
- Tichete de masă, autoturism, contract sănătate firmă privată;

Pentru a aplica trimite cv-ul pe adresa: jobs@ayurmed.ro.